ABCalendar - Kalendarz imprez i wydarzen
Chałupy Noclegi nad Morzem polwysep.pl

Warsztaty "Nadmorska Noc Nietoperzy?

Serdecznie zapraszamy Państwa na wieczorno-nocne warsztaty terenowe organizowane w ramach Nadmorskiego Klubu Przyrodnika.

Serdecznie zapraszamy Państwa na wieczorno-nocne warsztaty terenowe organizowane w ramach Nadmorskiego Klubu Przyrodnika.

W trakcie warsztatów będzie można podsłuchać latające nietoperze, dowiedzieć się czy nietoperz ma oczy, co to jest echolokacja i jak działa? Czy nietoperz śni w śnie zimowym czy w hibernacji? Gdzie nietoperze lecą jesienią? Ile jest gatunków nietoperzy w Polsce, a ile na świecie? Czy wampiry istnieją naprawdę? A może też uda się spojrzeć nietoperzowi w oczy?

Warsztaty są bezpłatne, obowiązują zapisy (limit 50 osób), zgłoszenia przyjmujemy na adres npk@pomorskieparki.pl lub telefonicznie pod numerem (58) 674 06 85.

Warsztaty odbędą się 31 sierpnia 2018 r. (piątek), miejsce: Dębki ul. Bałtycka, przy zejściu na plażę 25 Wierzchucino (mostek niedaleko ujścia Piaśnicy) od godziny 19:00. Dojazd we własnym zakresie, parking i dojazd od strony Dębek. 

Czas trwania warsztatów ok. 4-5 godzin, maksymalnie do północy, w zależności od sytuacji w terenie. Wymagania: odpowiedni ubiór na porę nocną i latarka (teren nie jest oświetlony latarniami ulicznymi). 

Zapraszamy osoby dorosłe, młodzież i dzieci z opiekunami.

 


© 2007-2019 Projekt i wykonanie: StudioFX.biz

wstęp     historia     przyroda     baza noclegowa     aktualności     linki
Kalendarz imprez i wydarzeń 2019